Sıfır Risk Hakkında Merak Edilenler

 

SIFIR RİSK NEDİR?

Sıfır Risk, Dekordelisi'nin keşfedip geliştirdiği, internetten alışverişi daha keyifli ve güvenli kılan bir ödeme-onay sistemidir. Sıfır risk sayesinde internetten dokunarak alışveriş yapabilir; ürünü teslim alıp görüp onay verdikten sonra satın alabilirsiniz. Böylelikle risk almadan alışveriş yapmış olursunuz. Dekordelisin'deki tüm alışverişler ve ödemeler Sıfır Risk güvencesi ile gerçekleşmektedir.

SATICIYIM / ALICIYIM. SIFIR RİSKİN BANA FAYDASI NEDİR?

SATICIYSANIZ; Sıfır Risk sayesinde alıcı ürüne onay verdikten sonraki ilk iş günü sattığınız ürünün bedeli banka hesabınıza aktarılır. Ürününüz ve paranız Dekordelisi güvencesi altında olur.
 
ALICIYSANIZ; Sıfır Risk sayesinde ödemenizi hemen satıcıya aktarmaz, sizden onay gelene  kadar güvenli havuz hesabımızda bekletiriz. Onay veya iade kararını vermeniz için, satıcının ürünü kargoya verdiği tarihten itibaren, 3 iş günü süreniz olur. Ürüne onay verdiğinizde paranız, satıcının banka hesabına aktarılır.

SIFIR RİSK İLE PARAM GERÇEKTEN GÜVENDE Mİ?

Dekordelisin'de paranız güvendedir. Siz ürüne onay vermeden paranız satıcıya aktarılmaz. Sorunlu bir ürün geldiğinde paranız iade edilir. Sıfır Risk ile tüm ödemeleriniz ve alışverişleriniz Dekordelisi'nin %100 güvencesi altında gerçekleşir.

DEKORDELİSİN'DE KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPMAK GÜVENLİ MİDİR?

Evet. Çünkü Dekordelisin'de kredi kartı ve banka kartı kullanımında en son geliştirilen şifreleme yöntemleri 128 bit SSL ve çalıntı kart numarası kullanımını engelleyen CVC2 kimlik kontrolü uygulaması ile ödeme altyapısında %100 güvenlik sağlanmaktadır. 

DEKORDELİSİ HAVUZ HESABI NEDİR?

Havuz hesabı, Dekordelisin'de yaptığınız tüm ödemelerin ilk önce aktarıldığı güvenli hesaptır. Bir ürüne ödeme yaptığınızda paranız önce Dekordelisi'nin yönettiği güvenli havuz hesabına aktarılır. Ürünü teslim alıp onay verdiğinizde havuz hesabında tutulan paranız Dekordelisi tarafından satıcının hesabına aktarılır. Üründe sorun çıkarsa havuz hesabında bekletilen paranız, satıcıya aktarılmaz; kartınıza/hesabınıza iade edilir. Böylece paranız ve alışverişiniz %100 güvence altında olur.