Muhteşem Bayram Ürünleri

ŞEKER TADINDA BİR BAYRAM GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE...

Bu mübarek ramazan ayının sonunda gelen ramazan bayramı; yaşadığımız şu zor günlerin sonlanacağı, hepimizin bir arada olacağı bir bayram olması dileğiyle.

Ülkemiz de kutlamakta olduğumuz dini ve milli bayramlardan her birinin kendine has bir kutlama şekli vardır. Bu bayramlardan biri olan ramazan bayramına sayılı günler kaldı. Kendine has bir kutlama geleneği olan şeker bayramının en önemli özelliği gelen misafire ikram edilen şeker ve kolonyadır. Tabi bunun öncesinde herkes kendince bir hazırlık evresi yaşar. Arife günü her yörenin kendine ait tatlıları yapılır, aile büyükleri bozuk paralarını ve şeker kâselerini hazırlar ki! sabah erkenden çalan kapıyla çocukları sevindirebilsinler. Bayram da her kapı zili çalması ya sevdiklerinizin geldiğini ya da sevindireceğiniz çocukların geldiğini ifade eder, her iki durumda da bayramda kapı çalması insana mutluluk verir. Tabi bu benim söyledikleri tıpkı ninelerimiz ve dedelerimizin dediği “nerede o eski bayramlar” sözünü hatırlattı size sanırım. Haksız da sayılmazlar aslında. 

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ziyaretlerin yerini telefonla bayram kutlamaları aldı. Maalesef hayat koşuşturmasından yorulan herkes için bayram demek artık tatil demek. Bir kısmımız modern hayata uyuyor olsak da, hala bayramı bayram gibi yaşayanlarımız da var elbet. Genel de bayram öncesi televizyonlarda çıkan çikolata, şeker reklamlarında çocuklarını ve torunlarını bekleyen nine ve dedeler içimize bir burukluk verir. Tabi bu reklamların sonunda elinde hediyelerle gelen evlatlar ve torunlarını gören nine ve dedelerin mutluluğu da içimizi ısıtmıyor değil. Siz de bu sene bir güzellik yapın, sizi bekleyen aile büyüklerinizi mutlu edecek hediyelerle kapılarını çalın ve onları iki kere mutlu edin. Hatta bu bayram bir güzellik daha yapın, küs olduğunuz akraba ve arkadaşlarınızın gönlünü alacak hediyelerle kapısını çalın ve barışmak için ilk adımı siz atın. Ne demişler “Bayramda küslük olmaz.”

Evet! sanırım bayramın en özel ve güzel kısmı olan sevdiklerimizi sevindirme kısmına yani alışveriş çılgınlığına geldik. Hepimizin dilinde dolanan bayram alışverişi artık fıldır fıldır çarşı pazar gezerek değil, parmaklarımızla yapılan keyifli bir aktivite haline geldi. Biz de ‘’Dekordelisi’’ olarak, sizlerin her zevkine ve ihtiyacına hitap etmek için çok çalışıyor ve en güzel ürünleri beğeninize sunmayı kendimize bir görev biliyoruz. Beğeninize sunduğumuz dekoratif ürünlerimize ziyaretinizi bekler, bu bayram sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Uygun fiyatlı birçok hediyelik ev eşyası veya aksesuar ürünlerimizi indirimli fiyat avantajlarıyla, sorunsuz ve en hızlı şekilde sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Hızlı, güvenli ve dost alışverişin yeni yüzü olarak kapımız 7 /24 siz değerli müşterilerimize açık olup öneri ve isteklerinizi bizimle paylaşmanızı rica ederiz.