Kendin Sat Kendin Kazan

Mağazanıza Hoşgeldiniz...

 
Mağazamız içinde sizinde bir reyonunuz olsun. El yapımı ilk el veya ikinci el ürünleriniz, eşyalarınız, giysileriniz... Aklınıza gelen her türlü materyali mağazamızda satışa koymak için iletişim numaralarımızı 7/24 arayabilirsiniz.
 
 
 
Kurumsal bir firmaya ait olan e-ticaret sitesi içinde hiç bir ücret ödemeden ürün satmak ister misiniz? Biz buradayız ve sizlere bir telefon kadar yakınız.
 
Kendin sat kendin kazanla artık para kazanmak daha kolay. Para kazanmayı sizin için kolaylaştırdık. Evinizde yapmış olduğunuz ürünleri Cüneyt Alan İnternet mağazaları aracılığı ile daha rahat pazarlayabilirsiniz.

Patik ördüm, çanta yaptım, çinilerim var diyorsanız Dekordelisi online satış sitemize kayıt olup kendi mağazanızı oluşturun.Ticaret yapıyorum esnafım ama internet ile uğraşamıyorum diyorsanız biz varız.Üye olun mağazanızı kurun biz sizin kurduğunuz mağazanızdaki ürünleri satalım.Üretim olduğu ancak pazar payının düşük olduğu zamanlarda sizler için sunduğumuz bu fırsatı değerlendirin.Çağımızın mucizesi internet satışından sizlerde faydalanın.Yapmış olduğunuz el emeği ürünlerinizi yada mevcutta sıcak satışta sattığınız ürünleri internette biz sizin adınıza kurmuş olduğunuz mağazanızdan satıyoruz.%100 güvenli satış yapabileceğiniz sitemize sizleri de bekliyoruz.

Artık üretimi yapıp nasıl satacağım yada ben internet ile uğraşamam sıkıntıları bitiyor. Buradan giriş yaparak kayıt olun  sizin adınıza biz satalım.