Kendin Yap, Kendin Sat, Kendin Kazan

Mağazanıza Hoşgeldiniz...

 
Online satış mağazamız içinde sizinde bir yeriniz olsun ister misiniz? Bunun için tek yapmanız gereken tamamen ücretsiz üye olmanız.
 
Evinizden yürüteceğiniz bir işe başlamayı mı planlıyorsunuz? Unutmayın! Evden yapılan işler size yeni bir hayatın kapılarını aralayabilir. Bunun için tek yapmanız gereken çok çalışmak ve en iyisini yapmak için çaba göstermektir. 
 
El becerileriniz var. Belki sadece kendiniz ve aileniz veya arkadaşlarınız için örgü örüyor, takı yapıyor ya da bambaşka bir el işi ile uğraşıyorsunuz ve bunu nasıl kazanca dönüştürebilirim diye düşünüyorsanız, en doğru adrestesiniz. El işlerinizi sergileyip satışa sunacağınız işletmenizi kurmak artık düşündüğünüzden çok daha kolay. Nasıl mı?

İlgilenen arkadaşlar!

Gerçek ve dürüst bir E-ticaret sitesinde evinde kendi yaptığı ürünleri tanıtarak para kazanabilirler. Biz bunun için sizden asla ücret talep etmiyoruz ve etmeyeceğiz. Kurumsal bir firmaya ait olan online satış sitesi içinde hiç bir ücret ödemeden ürün satmak ister misiniz? Biz buradayız ve sizlere çok yakınız. Her gün biraz daha büyüyen sitemizde sizinde ücretsiz bir mağazanız olsun istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mağaza sayımız sınırlıdır.
 
Çok yakında hızla büyüyen, markalaşma yolunda hızlı adımlarla yürüyen güvenli ve dost bir portal olacağız. Yürüdüğümüz bu yolda bizlerin yanında olan tüm üyelerimize şimdiden teşekkür ederiz. 

ÜYELİKLERİMİZ ÜCRETSİZDİR. DAİMA ÜCRETSİZ OLACAK !

Kendin yap, kendin sat, kendin kazan... Üye olduktan sonra tek yapmanız gereken, ürünlerinizi tanıtmak ve satmak için bizimle watsapp iletişim numaralarımızdan iletişime geçmek. Kesinlikle ücretsiz olan bu hizmetimiz hakkında detaylar için 7/24 iletişim kurmanız için biz burada olacağız. 

 

 
 
 

Para kazanmayı sizin için kolaylaştırdık! Çağımızın mucizesi internet satış pazarından Kendin yap, Kendin sat, Kendin kazanla para kazanmak artık çok daha kolay.

Ticaret yapıyorum esnafım ama internet ile uğraşamıyorum diyorsanız biz buradayız.Kendim yapıyorum evimde ama nasıl satarım bilemiyorum diyorsanız biz yanınızdayız. Üye olun, reyonunuzu kuralım, kendiniz yapın, kendiniz satın, kendiniz kazanın. Üretiminizin olduğu ancak pazar payının düşük olduğu zamanlarda sizler için sunduğumuz bu fırsattan yararlanın.

Hızlı, güvenli ve dost alış veriş sitesi ayrıcalıklarından üyelerimizi sonuna kadar faydalandıracağız.