HAKKIMIZDADekordelisi'ne HOŞGELDİNİZ

 
Hedefimiz; bugün gelmiş olduğu konum itibariyle E-ticarette, müşteri deneyimi ve alışverişi kolaylaştıran çözümleri ile geniş katagori ve ürün seçeneklerini tek tıkla müşterilerin ayağına taşımaktır. Aynı zamanda E-ticaretin sunduğu kolaylıklar ve avantajlarla, online alışveriş alışkanlığının yaygınlaşmasına ve gelişmesine katkıda bulunmaktır. Güvenilir ve dost kuruluş Dekordelisi olarak, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek huzurun, güvenin ve kalitenin adresi olabilmek, Türkiye'nin en çok tercih edilen alışveriş sitelerinden birisi olmak için çok çalışıyoruz.
 
Geniş ürün yelpazesi ile ziyaretçilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı, her geçen gün kaiteli ürün çeşitliliğini ve hizmet kolaylıklarını da yeni yatırım ve işbirliğiyle arttırarak; modadan elektroniğe, ev dekorasyon ürünlerinden mobilyaya, mutfak gereçlerinden nadide el sanatlarına kadar tüm ihtiyaç ve zevklere hitap eden pek çok katagoriyi, siz kıymetli dostlarımızla buluşturmayı amaçlıyoruz.
 
Teknoloji ile alışveriş yapmayı kolaylaştırarak, ülkemize ve ekosistemimize pozitif katkı sağlamayı hedefleyen bir ekip olarak bizler; bütün kararlarımızı almadan önce daima önceliğimiz olan siz müşterilerimizi düşünerek, en iyi deneyimi yaşamaları için adımlarımızı ona göre atıyoruz. Değişimi önemsiyoruz! Değişimin gelişim için şart olduğunu biliyoruz ve her gün daha iyiye gitmek için yeni yollar arıyoruz. Kısacası müşterilerimiz açısından güven ve kolaylık, mağazalar açısından ise işbirliği ve E-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izliyoruz.
 
Türkiyenin dijital dönüşümüne katkıda bulunarak, %100 güvenli alışverişe olanak sağlayan E-ticaret'in farkını ve sağladığı imkanları müşterilerine en iyi şekilde sunmaya devam etmek için yenilikleri yakından takip eden genç ve dinamik ekibimiz tüm hızıyla çalışmalarını sürdürüyor. Ticarette fırsat eşitliği sağlamak adına herkes için ücretsiz üye yaparak kendin yap, kendin sat, kendin kazan katagorisi ile sizlere yeni kazanç kapıları aralıyoruz. Sizde Dekordelisi ile hayatınızı kolaylaştırarak Türkiye'nin tüm şehirlerine aynı mesafede milyonlarca ürün seçeneğini bulabileceğiniz avantaj dolu hızlı ve güvenli alışverişin keyfini çıkarın!
 
1995 yılından günümüze kadar inşaat, tadilat ve dekorasyon hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Bu hizmetleri vermeye ve hizmet kalitemizi arttırarak çıtamızı daha da yükseltmeyede devam edeceğiz.
 
İnşaat, tadilat ve dekorasyon uygulamaları hizmetlerimizin yanı sıra, ev dekorasyon ürünleri online satış sitemizlede hizmet vermeye başlıyoruz.
 
Saygılar Sunuyoruz